Культурна дипломатія України в Перлині Затоки – Кувейті

Культурна дипломатія України в Перлині Затоки – Кувейті 07 квітня вихованці відділення філософії та суспільствознавства, на чолі із завідувачкою Тетяною КОТ, знову зустрілись онлайн та поринули у двогодинний інтерактив.

У День Благовіщення слухали, обговорювали та дискутували на тему: «Як працює культурна дипломатія України в Перлині Затоки – Кувейті?». Традиційними вже стали такі онлайн зустрічі, адже проходять вони в рамках навчання наших вихованців на ексклюзивному курсі проєкту Київської МАН «Освітня дипломатія» міжнародного проєкту «Родзинки дипломатії». І традиційно почесним спікером був Надзвичайний та Повноважний Посол України в державі Кувейт пан Олександр БАЛАНУЦА та дипломат, перекладачка, здобувачка ступеня доктора філософії пані Ольга СЕГЕДА.

Під час свого виступу пані Ольга акцентовано розповіла про публічну дипломатію, громадську дипломатію. 20 мільйонів українців із 60 країн по всьому світу є амбасадорами своєї Батьківщини. Через культурну дипломатію, спортивні зустрічі, мистецькі заходи відбувається та синергія, завдяки якій шириться бренд України.

Але звичайно є на що звернути увагу. Питання як запустити в Україні механізм «domestic public diplomacy» залишається відкритим. Сфера репутаційної політики є широкою, так званий бренд-менеджмент передбачає колаборацію та взаємодію зовнішніх та внутрішніх складників: реалізація конкурсних програм для недержавного сектору, стипендіальних програм, навчальні візії для іноземців, проєктної діяльності, все має слугувати досягненню загальної спільної мети.

Безумовно яскравим прикладом культурної та громадської дипломатії став «Тиждень України в Кувейті 2020», про який розповів пан Посол Олександр БАЛАНУЦА. «Бізнес-Культура-Освіта-Спорт-Мистецтво, заходи, що об’єднують Україну та презентують її у світі», гасло, під яким відбулось багато іміджевих заходів, локальних комунікацій, зустрічей. Як говорить сам Олександр Олександрович: «Культурна дипломатія – це не одностороння комунікація, а налагодження діалогу». Це налаштованість на інкорпорацію, на взаємини, на сприйняття та відкритість.

Good things come to those who sweat! Кульмінацією Тижня було те, що на водонапірних вежах, які є символом Кувейту замайорів Український Прапор! І це надзвичайне визнання і надзвичайна Шана!

Традиційно двогодинна комунікація, що відбулась, була надзвичайно цікавою, глибоко пізнавальною і, ми впевнені, виключно корисною для наших вихованців.

І традиційно нашу зустріч ми записали, адже хто не зміг долучитись до заходу, може його переглянути та прийти до нас наступного разу. Сподіваємось, вам також буде цікаво. Повну версію нашої онлайн зустрічі ви знайдете на нашому сайті.

Тож приємного перегляду! Далі буде! 

Версія для друку Опубликовано: 09 Квітня 2021
Поділитись: