Круглий стіл «Вплив світового інтелектуального й мистецького спадку людства на розвиток особистості»

Круглий стіл «Вплив світового інтелектуального й мистецького спадку людства на розвиток особистості» 23 квітня вихованці відділення філософії та суспільствознавства взяли участь у роботі круглого столу «Вплив світового інтелектуального й мистецького спадку людства на розвиток особистості» для учнів-членів МАН України в рамках Міжнародної наукової та освітньої конференції «Дні науки філософського факультету-2019». Конференція є частиною освітнього, наукового та культурного співробітництва між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та кращими університетами України, Грузії, Польщі, Канади, США та багатьох країн світу.


Із відчуттям великої гордості за надану можливість взяти участь у такому почесному зібранні вихованці відділення: Абрамович Ксенія, Голубєва Емілія, Катеринчук Єлизавета, Костюшко Уляна, Марчук Олена, Пецеля Михайло – презентували результати особистих наукових розвідок перед всесвітньо відомими науковцями та вченими. Адже це напрочуд вдала нагода продемонструвати свій інтелектуальний потенціал, отримати високу оцінку своїх наукових досліджень та фахові рекомендації щодо напрямку подальшого руху у науці.

 


Загалом галузь суспільних, гуманітарних та філософських наук має великий інтелектуальний і моральний потенціал.

 


Людина, яка живе у світі надшвидкісних  інформаційних і технологічних змін, легко може потрапити у круговерть подій, що віддаляє її від достеменного відчуття себе та свого внутрішнього наповнення, а отже, і збагачення свого духовного світу. Чим раніше молода людина поринає у процес мислення-філософування, тим більше шансів, що вона оволодіє навичками критичного мислення, матиме можливість і сміливість користуватися власним розумом повною мірою.

 


Тож побажаємо всім нам подальших звершень, творчості та наснаги. Адже пошук триває!Версія для друку Опубликовано: 24 Квітня 2019
Поділитись: