Круглий стіл, присвячений Всесвітньому дню води

Круглий стіл, присвячений Всесвітньому дню води Всесвітній день води, який припадає на 22 березня, святкує вся планета. Головне завдання цього дня – нагадати кожному її жителю про величезну важливість водних ресурсів для підтримки життя на Землі. Ідея проведення такого свята вперше прозвучала на конференції ООН, присвяченій розвитку та охороні навколишнього середовища. Ця подія відбулася в Ріо-де-Жанейро у 1992 році. Вже в 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН було прийнято офіційне рішення про проведення 22 березня Всесвітнього дня водних ресурсів, і з цього року офіційно відзначається Всесвітній день води.


     З нагоди цього свята  Державним агентством водних ресурсів України за підтримки представництва ПРООН в Україні та компанії «Кока-Кола Україна» 23 березня в готелі Inter Contionental Kyiv відбувся круглий стіл.З вітальним словом до присутніх звернулися: Ірина Овчаренко, голова Державного агентства водних ресурсів України; Блерта Чела – заступник директора представництва ПРООН в Україні; Роджер Гаунтлет – генеральний директор компанії «Кока-Кола Україна».На запрошення оргкомітету в роботі круглого столу взяли участь учні київських шкілчлени секції гідрології відділення наук про Землю Київської МАН Герасименко Денис (учень гімназії №283)  та Борозенець Денис (учень гімназії «Академія»).Денис Герасименко доповів про власні дослідження деяких проблем раціонального використання й охорони водних ресурсів України (на прикладі річки Дніпро), Денис Борозенець надав комплексну характеристику ставків с. Стрітівка Кагарлицького району Київської області. 

Завідувач відділення наук про Землю Київської МАН Зінаїда Олександрівна Курлова у своєму виступі висвітлила результати співробітництва Київської МАН з Державним агентством водних ресурсів та басейновими управліннями водних ресурсів річок Дніпро, Рось, Сіверський Донець, Десна. Окреслила ряд проблемних питань, над вирішенням яких необхідно спільно працювати.Виступи МАНівців зацікавили присутніх і викликали жваве обговорення.Всі учасники круглого столу відмітили високий рівень підготовки юних науковців та важливість питань, порушених учнями у своїх виступах.Версія для друку Опубликовано: 24 Березня 2017
Поділитись: