Крокуємо до наукових вершин

Науковими консультантами секцій виступили В.Ф. Мартазінова, завідувач відділу кліматичних досліджень та довгострокового прогнозу погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАНУ, доктор фізико-математичних наук, професор, та В.О. Балабух, завідувач відділу синоптичної метеорології Українського гідрометеорологічного інституту НАНУ, кандидат географічних наук.
На запрошення оргкомітету конференції в ній взяли участьі учні-члени відділення наук про Землю Київської Малої академії наук учнівської молоді.
Василів Оля, учениця 10 класу ПП навчальний заклад «Європейський колегіум», член секції кліматології та метеорології відділення наук про Землю Київської МАН, виступила з доповіддю про вплив відвідувачів на мікроклімат ближніх печер Києво-Печерської лаври.
Мальцева Анна, учениця 11 класу середньої школи № 166, член секції гідрології відділення наук про Землю Київської МАН, доповіла про режим ґрунтових вод території ближніх печер Києво-Печерської лаври та його наслідки для цієї видатної пам'ятки історії.
Старий Микола, учень 10 класу гімназії № 59, член секції гідрології відділення наук про Землю Київської МАН, доповів про зниклі озера Східної Європи, чим викликав неабиякий інтерес аудиторії.
За результатами таємного голосування робота і доповідь Миколи були визначені найкращими, а їх автора нагороджено почесною грамотою.
Присутнім на конференції науковим співробітникам УкрГМІ НАН України, запрошеним гостям, аспірантам було дуже цікаво ознайомитися з тим, чим живе нинішня шкільна наукова молодь. МАНівці упевнено відповідали на всі їхні запитання під час дискусії.
Тези доповідей учнів Київської МАН увійшли до збірника наукових праць конференції.