Країна повинна знати своїх Вчителів життя!

Країна повинна знати своїх Вчителів життя! Київська МАН започаткувала новий проєкт – «Учителі життя». Його анонс відбувся 11 червня в етері «UA:УКРАЇНСЬКЕ РАДІО» у програмі «Модуль знань». Гостем студії був керівник секції «Розумне місто – безпечне для життя» відділення «Київ-столиця» Київської МАН, завідувач Навчально-практичного центру відновлювальної енергетики Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою Валентин Протопопов.

Він розповів про те, яким він бачить сучасного вчителя, яку роль відіграють вчителі у житті людини. Але цей проєкт виходить за освітянські рамки – адже слово «Учителі» тут вжито у самому широкому сенсі: це люди, які навчили чогось по життю. Адже це є найважливішою наукою у людському житті – навчитися тих принципів, котрі у подальшому допоможуть стати особистістю, допоможуть реалізуватися. Відповідаючи на телефонне запитання ведучої програми «А чи були у вас ваші Вчителі життя?», директорка КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді», кандидат хімічних наук Ірина Поліщук відповіла, що так – це ті  люди, котрі вірили у неї більше, ніж вона сама, котрі ставили перед нею такі цілі, досягнення яких допомагало їй самій краще зрозуміти, який масштаб їй підвладний. І це є головною місією діяльності Київської МАН – допомогти нашим вихованцям розширити власні обрії, побачити себе з нового боку, усвідомити, що  потенціал кожного з них дозволить їм сягнути суспільних висот. «Розправити крила» -- це саме те ноу-хау, яким володіють справжні Вчителі життя.

Проєкт «Учителі життя» -- це флешмоб, який проходитиме у соцмережах, ( під час якого кожен, хто вважає, що у нього є свої Учителі життя, зможе про них розповісти, або зробивши пост на своїй сторінці, або надіславши лист на ФБ сторінку Київської МАН.   Флешмоб є всеукраїнським: адже, як гарно засвідчив Валентин Протопопов, українці повинні об’єднатися у намаганні допомогти одне одному – і нехай цей флешмоб стане одним із кроків у цьому напрямку!

Відео "Освітня акція і флешмоб" за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=Z9prxK5689I&feature=youtu.be&app=desktop

Версія для друку Опубликовано: 12 Червня 2020
Поділитись: