Корисний досвід для юних науковців

Корисний досвід для юних науковців 7 квітня в Навчально-науковому інституті лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулася 70-та Всеукраїнська науково-практична конференція «Науковий пошук студентства у лісівництві, деревообробці та садово-парковому господарстві». Запрошення до участі у роботі конференції отримало і відділення екології та аграрних наук Київської Малої академії наук учнівської молоді.


Тематика заходу була присвячена сучасним проблемам у галузях лісового  і садово-паркового господарства та перспективи їх вирішення. Учасники конференції працювали  у трьох секціях, зокрема:
  1. Проблеми та перспективи розвитку лісового господарства.


  2. Сучасні технології оброблення деревини.


  3. Садово-паркове господарство і ландшафтна архітектура.Участь відділення екології та аграрних наук у роботі наукових конференцій Національного університету біоресурсів і природокористування  вже стає доброю традицією. Цього року свою роботу у секції «Садово-паркове господарство і ландшафтна архітектура» презентувала  слухач секції екології рослинного світу Поян Владислава Русланівна, учениця 8 класу гімназії № 32 «Успіх».Дівчинка розповіла про дивовижні рослини – кактуси, їхні особливості та перспективи використання у садово-парковому будівництві. Досить високо оцінили доповідь учениці організатори конференції та відмітили, що робота проведена достатньо професійно.

Участь учнів у роботі наукових установ −  це корисний досвід для юних МАНівців. Саме на наукових конференціях є можливість не тільки показати свої дослідження, а й отримати рекомендації спеціалістів. А ще можна дізнатися про проблеми у різних галузях та обрати тему своєї наступної роботи для участі у конкурсі-захисті МАНУ. Поздоровляємо Владиславу з дебютом на науковій конференції всеукраїнського рівня та бажаємо їй майбутніх злетів! Недарма ж  її гімназія № 32 називається   «Успіх»!


Ми дуже вдячні організаторам конференції за запрошення та сподіваємося на подальшу співпрацю!Версія для друку Опубликовано: 12 Квітня 2016
Поділитись: