Контрольна робота з хімії пройшла успішно!

Контрольна робота з хімії пройшла успішно! ІІ (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київської МАН триває, і  9 лютого 83 вихованці Київської МАН виконали контрольну роботу з хімії. Цьогоріч її вперше проводили у форматі комп’ютерного тестування. Було використано 9 локацій на базі столичних шкіл.

Конкурс-захист завжди слугував яскравим підтвердженням того, що МАНівці – це потужний інтелектуальний потенціал України, а от сьогоднішній іспит із хімії продемонстрував ще й неабиякі вольові якості нашої наукової молоді. Як часто доводиться в житті чути: «Так склалися обставини». А от  мужня Карина Сальникова, учениця 10 класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ», доводить: попри все, людина може бути сильніша за обставини! І такі випадки наповнюють оптимізмом: незважаючи на будь-які терени, ми вперто йдемо до зірок!

Висловлюємо щиру вдячність КНП «Освітня Агенція м. Києва», співробітникам районних науково-методичних центрів, керівництву та вчителям закладів загальної середньої освіти, волонтерам, співробітникам Київської МАН за допомогу в організації та проведенні контрольної роботи!

Із результатами контрольної роботи ви можете ознайомитися за посиланням <РЕЗУЛЬТАТИ>

Версія для друку Опубликовано: 09 Лютого 2020
Поділитись: