Консультативний семінар з питань проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2011/2012 н.р.

Консультативний семінар з питань проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2011/2012 н.р. 14 грудня 2011 року на базі хіміко-технологічного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» відділенням хімії та біології Київської Малої академії наук учнівської молоді було організовано консультативний семінар з питань проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2011/2012 навчальному році, в тому числі з питань підготовки та написання контрольних робіт. На семінар були запрошені вчителі хімії та біології київських шкіл, методисти районних науково-методичних центрів, керівники шкільних наукових товариств.


Завідувач відділення хімії та біології  Сергій Михайлович Бабан привітав учасників семінару та окреслив основні проблемні моменти, що мали місце у ході написання контрольних робіт, виконання і захисту науково-дослідницьких робіт на ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у попередніх навчальних роках. А також акцентував увагу на правилах оформлення посилань на джерела, в т.ч. запозичених із мережі Інтернет.Сергій Михайлович довів до присутніх інформацію про рівень складності завдань у контрольних роботах, їх кількість, вимоги до виконання та оформлення, критерії оцінювання.Керівник секції біохімії, молекулярної біології, генетики та селекції Тетяна Володимирівна Бондарчук навела  приклади завдань з біології і варіанти їх розв’язання.Керівник секції хімії Тетяна Давидівна Гудріт розповіла про обсяг теоретичного матеріалу з хімії, який включено до контрольних завдань. Член журі ІІ (міського) етапу конкурсу-захисту, відповідальна за контрольні завдання Світлана Валеріївна Гринь вичерпно відповіла на запитання учителів хімії, навела багато прикладів із розв’язками, які були в  контрольних роботах попередніх років. Версія для друку Опубликовано: 19 Грудня 2011
Поділитись: