Конкурс проектів для вчителів з можливістю поїздки до Німеччини

Конкурс проектів для вчителів з можливістю поїздки до Німеччини Серед напрямків діяльності Київської Малої академії наук учнівської молоді – запровадження нових форм роботи зі школярами та підвищення компетенцій і кваліфікації вчителів у цій сфері. Цю роботу МАН проводить у співпраці із провідними вітчизняними педагогами та міжнародними організаціями. Отже, пропонуємо колегам-вчителям взяти участь у конкурсі міждисциплінарних шкільних проектів, ініційованому Goethe-Institut в Україні. Переможці конкурсу зможуть поїхати в освітню подорож до Німеччини.


Як повідомляється на сайті організації, вчителям німецької мови пропонується запланувати міждисциплінарний проект для команди та реалізувати його зі своїми учнями у контексті програми «Нова українська школа» та нового закону «Про освіту».Участь у конкурсі можуть взяти:
  • Усі державні загальноосвітні школи, де викладається німецька мова, або школи, де вона вводиться з 2018/2019 навчального року.


  • Команда має складатися мінімум з 2-х осіб, принаймні один із членів команди повинен викладати німецьку мову як першу чи другу іноземну. Усі члени команди мають бути офіційно працевлаштовані у школі.


  • Принаймні одна група учнів має бути частиною проекту. Група учнів може складатися зі школярів будь-якого року навчання (чи дисципліни) – головна передумова – щоб учні як клас або група вивчали німецьку мову.Кінцевий термін подання заявки – 31 березня.Команда, чий проект переможе в конкурсі, поїде в освітню подорож до Німеччини. Там вчителі зможуть ознайомитись з інноваційними закладами освіти та формами роботи у школах країни.Детально про умови участі, вимоги до проектів та критерії оцінювання читайте на сайті Goethe-Institutв Україні.Версія для друку Опубликовано: 01 Лютого 2018
Поділитись: