Конкурс постерів на тему «Друге життя сміття», акція-гра «Обережно, сміття!»

Конкурс постерів на тему «Друге життя сміття», акція-гра «Обережно, сміття!» З 6 по 18 квітня 2012 року у відділенні хімії та біології, відділенні екології та аграрних наук Київської Малої академії наук учнівської молоді проходила акція-гра «Обережно, сміття!» за Програмою дій «Сміття у великому місті» та конкурс постерів на тему «Друге життя сміття».
Провідною ідеєю акції-гри було інформування мешканців нашого міста про необхідність сортування сміття ще у будинку для полегшення його подальшої утилізації.

  У конкурсі постерів брали участь старшокласники навчальних закладів №№ 34, 129, 137, 145, 262, 329 м. Києва. Допомагали у проведенні гри учні-члени відділення хімії та біології, відділення екології та аграрних наук.

Заключний етап акції відбувся 18 квітня у спеціалізованій загальноосвітній школі з поглибленим вивченням іноземних мов № 329 «Логос» імені Георгія Гонгадзе. Його провели: керівник секції хімії Тетяна Давидівна Гудріт, науковий керівник секції хімії довкілля, кандидат хімічних наук Олена Олексіївна Каретнікова, керівник секції біохімії, молекулярної біології, генетики та селекції Тетяна Володимирівна Бондарчук, керівник секції загальної біології та біології людини Олена Миколаївна Ісаченко.

Старту гри передував історичний екскурс, присвячений питанню вмісту сміттєвого кошика у різні епохи та поводження з ним.Найактивнішими виявилися команди: «Зелена хвиля», «Обери чисте майбутнє» та «Майбутнє без сміття». Учні активно сортували сміття, пояснювали «долю» кожного з компонентів у процесі переробки. Автори найкращих робіт були нагороджені грамотами Київської Малої академії наук учнівської молоді, а постери - представлені на віртуальній виставці.Версія для друку Опубликовано: 23 Квітня 2012
Поділитись: