Конкурс «Фото з сімейного архіву»

Конкурс «Фото з сімейного архіву» У кожній родині є своя історія – унікальна, особлива, неповторна. Ми впевнені, що у вас вдома зберігаються фотографії, дивлячись на які можна дізнатися багато цікавого. Сімейне фото з роками стає все більш цінним. Лише з ним ми можемо подумки повернутися в минуле. Тому пропонуємо вам взяти участь у конкурсі під назвою «Фото з сімейного архіву». Конкурс проводиться з метою зацікавлення сімейними світлинами, популяризації фотографії як історичного джерела, розвитку жанру історичної фотографії.

У конкурсі можуть взяти участь школярі 5-11 класів, які надішлють найдавніші сімейні фото в електронному вигляді (фотографія повинна бути зроблена не пізніше 1990 р.). Неважливо, що зображено на фотографії: прабабуся у національному вбранні, прадідусь на фронті, бабуся, вдягнена у модну сукню, повсякденне життя, свята, обряди та дозвілля родини. Фото повинно супроводжуватись розповіддю (короткий відеоролик на 1-2 хвилини), побудованою за схемою: яка фотографія з сімейного архіву особливо цінна для сім’ї; чому ви її зберігаєте; хто або що зображено на фото; коли зроблена фотографія; яка історія пов’язана з цією фотографією;  яку емоцію у вас викликає ця фотографія тощо.

Прийом фотографій на конкурс триває до 26 квітня 2020 року. Фотографії приймаються за електронною адресою: method_department_kman@ukr.net. В темі листа потрібно писати «Конкурс «Фото з сімейного архіву».

Переможців буде оголошено 4 травня 2020 року.

Організатори конкурсу мають право не приймати на конкурс фотографії, які, на їх думку, не є старими і не є сімейними.

Переможці конкурсу нагороджуються цінними подарунками та пам’ятними дипломами.

Фотографії будуть оцінюватися за наступними критеріями: самобутність світлини; унікальність фото як історичного джерела; якість оцифрованого фото; оригінальність представлення світлини на відео; змістовність подачі інформації, яку супроводжує фотографія; грамотність під час презентації світлини, дотримання державної мови, мовна компетенція.         

Версія для друку Опубликовано: 30 Березня 2020
Поділитись: