Коли наука – це круто!

Коли наука – це круто! Коли наука – це круто! Або нагородження переможців конкурсів та екологічних активістів ректором Державної екологічної академії. Зустрітися з ректором Академії – легко! І отримати нагороду з його рук – це реально! У Київській МАН можливо все, якщо ви навчились проводити наукові дослідження!

Небайдужість до навколишнього середовища та бажання зробити екологію навколо себе кращою спонукає до проведення наукових досліджень, адже кожному з нас, напевне, цікаво, що за дивні «кущики» ростуть на деревах або ж чи можна створити добриво з водоростей, чи чисті ґрунти у Голосіївському парку, яким ми щодня гуляємо?!

За активну участь у дослідженнях екологічного напряму були нагороджені переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, Пекінського конкурсу юнацької науково-технічної творчості та учасники проєкту «SOS: Омела». Нагороди вручив доктор біологічних наук, професор, член-кореспондент НААНУ, заслужений діяч науки і техніки України, ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти і управління Олександр Іванович Бондар.

Висловлюємо величезну подяку нашим партнерам та наставникам – Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління за багаторічну підтримку та актуальні ідеї наукових досліджень!

Щиро вітаємо учнів та їх наставників! Зичимо нових звершень, перемог!

Версія для друку Опубликовано: 11 Червня 2021
Поділитись: