КМАНівці досліджували брендинг країн та націй

КМАНівці досліджували брендинг країн та націй 03 березня вихованці відділення філософії та суспільствознавства, на чолі із завідувачкою Тетяною КОТ, поринули у двохгодинний інтерактив «Брендинг країн та націй». Традиційними стали такі онлайн-зустрічі, адже проходять вони в рамках навчання на ексклюзивному курсі діючого проєкту Київської МАН «Освітня дипломатія» міжнародного проєкту «Родзинки дипломатії». І традиційно почесним спікером був Надзвичайний та Повноважний Посол України в державі Кувейт пан Олександр БАЛАНУЦА та співзасновниця Української школи «Софія» у ОАЕ, кандидат економічних наук, доцент Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» пані Тетяна СПІВАКОВСЬКА.

Що таке бренд? В чому полягає різниця між поняттями національного брендингу та іміджем держави? Чому є вагомим наявність ключової ідеї щодо державного бренду? Як впливає репутація та уміння ефективно працювати над розробкою та впровадженням програми державного брендингу на формування міжнародного іміджу країни?  Чому проблема управління процесом національного брендингу має актуальність та представляє науковий і практичний інтерес? Саме ці питання були артикульовані та винесені на обговорення.

Школярі дізнались про шестикутник Анхольта, чому виділяють саме шість позицій щодо визначення сучасного бренду. Які країни мають виразний позитивний імідж, а які негативний.

Але щоразу у нас є родзинки. І  чергова зустріч не стала виключенням!

Кожного разу під час онлайн-навчання КМАНівці опановують новий інструментарій та набувають нових компетенцій. Пані Тетяна Співаковська запропонувала прийняти участь в освітній грі за допомогою популярної навчальної платформи Kahoot. Відповідаючи на запитання, молоді інтелектуали дізнались багато корисних, цікавих та визначних фактів про Великих українців, що були визнані світом, але, нажаль, із фактами їхнього внеску у розвиток науки та технологій на Батьківщині.

Практика стратегічного позиціонування держави у світі є загальновизнаною та активно застосовується багатьма країнами і регіонами. Як результат – формується певний образ держави, що включає її минуле, сучасне та перспективи майбутнього. Безперечно, вдалий брендинг країни – могутній засіб впливу на світову думку.

Володимир Горовиць та Серж Лифарь, Ігор Сікорський, та Богдан Гаврилишин, Іван Марчук та Квітка Цісик. Ці постаті відомі у світі, ними захоплювались та обожнювали.  Вони є інтелектуальним та культурним, капіталом  нашої країни.

Комунікація, що відбулась, була надзвичайно цікавою, глибоко пізнавальною і, ми впевнені, виключно корисною для наших вихованців.

Традиційно нашу зустріч ми записали, адже хто не зміг долучитись до заходу, може його переглянути та прийти до нас наступного разу. Сподіваємось, вам також буде цікаво. Повну версію нашої онлайн-зустрічі ви знайдете на нашому сайті.

Тож приємного перегляду! Далі буде!

Версія для друку Опубликовано: 05 Березня 2021
Поділитись: