Карантинні експерименти у редакції КМАН

Карантинні експерименти у редакції КМАН Орієнтованість покоління Z на отримання інформації та розваг через гаджети спростовують членкині секції Медіамайстерності Відділення суспільних комунікацій Київської Малої академії наук. Творчий проект  дівчат – газета «Z News». Два роки поспіль вони успішно представляють його і захищають на конкурсі-захисті наукових та творчих робіт.

Усі процеси створення медіа – від задуму, пошуку тем, збору інформації підготовки матеріалів та їх візуалізації дівчата роблять самостійно. При чому ідуть на крок уперед, обираючи актуальні теми, що хвилюють їхнє покоління. Перший випуск видання був присвячений булінгу – явищу, про яке на час випуску газети не було прийнято говорити у медіа. Буквально через півроку ця тема заполонила усі ЗМІ.

Наступною темою випуску стала самооцінка. Юні медійниці всебічно розробили тему, залучившись підтримкою експертів.

Редакцію видання очолюють змінні редакторки, тому кожна зі слухачок секції має можливість протестувати свої менеджерські і творчі здібності.

Тема чергового випуску, що має побачити світ у травні, - майбутнє. Хочете заглянути за завісу часу – стежте за публікаціями «Z News».

Творчий проект  дівчат – газета «Z News» 

Версія для друку Опубликовано: 24 Квітня 2020
Поділитись: