Канікули – прекрасний час для народження відкриттів у Київській МАН!

Канікули – прекрасний час для народження відкриттів у Київській МАН! ОСІННІ КАНІКУЛИ – ПРОСТІР ДОДАТКОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ УЧНІВ -ЧЛЕНІВ КИЇВСЬКОЇ МАН, БАТЬКІВ, ВЧИТЕЛІВ. Педагогічними працівниками Київської МАН заплановано проведення ряду цікавих занять в офлайн та онлайн форматі. Так, учні візьмуть участь у заходах наукового спрямування, познайомляться з визначними науковцями, поспілкуються з Надзвичайним Повноважним Послом України в Державі Кувейт Олександром Балануцею, побачать унікальну колекцію мінералів та гірських порід, а під час практичних занять на місцевості не тільки  отримають заряд позитивних емоцій, незабутніх вражень, а й зможуть насолодитися чарівними барвами золотої осені.

ОТОЖ ПРИХОДЬТЕ НА ЗАНЯТТЯ В КАНІКУЛЯРНІ ДНІ ВСІ БАЖАЮЧІ, ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО РОДИНИ КИЇВСЬКОЇ МАН!

Детальну інформацію про графік занять, теми занять, місце і час їх проведення можна отримати за посиланням. https://kman.org.ua/ua/podiyi/

Так, 23 жовтня учні відвідають музей Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка НАН України, де отримають відповідь на запитання:  «Чи можна в Україні самостійно видобути золото, де і як?» -- та ознайомляться з колекцією мінералів та гірських порід.

28жовтня  вихованці Київської МАН у рамках реалізації заходів міжнародного проєкту «Родзинки дипломатії» в онлайн режимі поспілкуються з Надзвичайним Повноважним Послом України в Державі Кувейт Олександром Балануцею.

22 жовтня київські освітяни стануть учасниками вебінару в рамках фестивалю управлінської майстерності «Медіапсихологія дистанційної освіти».

Версія для друку Опубликовано: 19 Жовтня 2020
Поділитись: