Інтерактивний квест «Querite et inverietis» у Національному музеї історії України

Інтерактивний квест «Querite et inverietis» у Національному музеї історії України 18 грудня 2020 р. в Національному музеї історії України відбувся інтерактивний квест «Querite et inverietis» («Шукайте і знайдете»), учасниками якого стали переможці вебквесту Київської МАН «Загублений паспорт», присвяченого М.Грушевському. У заході також взяли участь завідувачка відділення історії Софія Максимівна Сивенко та керівниця секції археології Олена Миколаївна Кухарська.

Спочатку учасники ознайомилися з виставкою «Скіфський звіриний стиль: труднощі «перекладу», яка відкрилася  нещодавно у музеї.

На ній представлено близько 150 цікавих експонатів із зібрання Національного музею історії України, його філії – Музею історичних коштовностей України, та документи з наукового архіву Інституту археології НАНУ.

Виставку приурочено до 100-річчя від дня народження Варвари Іллінської – видатної дослідниці скіфських старожитностей, зокрема матеріалів із Національного музею історії України. Багато уваги вона приділяла й вивченню скіфського звіриного стилю.

Після огляду виставки  манівці розділились на дві команди і повністю поринули у квест. Їм запропонували  відшукати втрачені реліквії, таємні знання та золото. Коли мова йде про будівництво „мусейону”, в якому оселяться всі дев’ять прекрасних муз на чолі з покровителькою історії Кліо, тоді без скарбів не обійтись. Пошуки - справа нелегка, але дуже цікава. Всі відчули себе справжніми шукачами пригод й долучились  до таємних товариств, куди приймали найрозумніших, які є справжніми майстрами своєї справи. Час пролетів дуже швидко. Знайомий  музей відкрився нам з інших сторін. Було жваво, цікаво та креативно.

 

Версія для друку Опубликовано: 22 Грудня 2020
Поділитись: