Інтерактивна гра «Аргументація та захист власного судження»

Інтерактивна гра «Аргументація та захист власного судження» 12 червня, в рамках літньої практики Київської Малої академії наук учнівської молоді, у відділенні філософії та суспільствознавства, а саме секції правознавства, відбулася інтерактивна гра «Аргументація та захист власного судження».


Нині в Україні відбуваються докорінні зміни практично в усіх сферах життєдіяльності. Тому зростає потреба суспільства упрофесійно зорієнтованих особистостях, здатних до творчого мислення, самостійного пошуку вирішення актуальних проблем сьогодення.

Одним з основних завдань КМАНУМ загалом, і секції правознавства зокрема, є формування особистості, розвиток її здібностей, обдарувань та наукового світогляду, окреслення та інкорпорування інноваційних можливостей інтелектуального зростання.На обговорення було винесено тему «Сучасні підходи до розуміння правової поведінки». Юні інтелектуали досить сміливо та обґрунтовано доводили свою точку зору. Іноді навіть із виявленням глибокого, новаторського та зовсім не дитячого осмислення щодо шляхів вирішення проблемного питання.

Досить приємно усвідомлювати те, що молоді науковці виявляють і демонструють сміливість до створення нових теоретичних рішень,  віру в свої інтелектуальні можливості, вміння розуміти питання та бачити в ньому глибші смисли, вправність у вираженні власної думки та аргументації, культуру спілкування.

Версія для друку Опубликовано: 15 Червня 2015
Поділитись: