Iндивідуальна скайп-сесія «Хто такий менеджер»

Iндивідуальна скайп-сесія «Хто такий менеджер» Відділення економіки активно включилося у сучасні технічні можливості дистанційного навчання в умовах карантину. Навiть у неділю наші вихованці прагнуть одержувати нові економічні знання не виходячі з дому. Ми готові працювати для кожного учня, бажаючого заглибитись у певне економічне питання за межами шкільної програми.

Саме тому 5 квітня була проведена персональна Skype-сесія на тему «Хто такий менеджер?» для Єримовича Андрія, вихованця відділення економіки та математики Київської МАН, учня 8-го класу з поглибленим вивченням математики СШ І-ІІІ ступеня №294, учасника Четвертого Київського фестивалю стартапів "Class IDея".

Захід тривалістю близько години провела онлайн Кагляк О.В., методист відділення економіки, викладач менеджменту у ВНЗ з 11-річним стажем.

За допомогою простих схем та яскравих прикладiв юний економіст дізнався про сутність та походження терміну «менеджмент», основні функції менеджера в організацвї, рівні та сфери менеджменту. Андрій вправно конспектував матеріал, впевнено відповідав на питання викладача, успішно пройшов заключне усне тестування та зацiкавився пропозицією підготувати презентацію про успішного менеджера за тиждень.

Раді бути корисними нашим юним підприємцям у складний час.

Наступне заняття у Skype для двох найменьших вихованців відділення економіки за цією ж темою заплановано на завтра.

 

Версія для друку Опубликовано: 06 Квітня 2020
Поділитись: