ІІІ Всеукраїнська виставка-звіт дитячої творчості «Країна юних майстрів»

ІІІ Всеукраїнська виставка-звіт дитячої творчості «Країна юних майстрів» 28 лютого 2013 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулась ІІІ Всеукраїнська виставка-звіт дитячої творчості «Країна юних майстрів».


Цей захід організовується Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України як своєрідний творчий звіт вихованців позашкільних закладів – лауреатів і переможців міжнародних і всеукраїнських конкурсів, проведених у минулому році. Всього у виставці взяло участь понад 600 юних майстрів і близько 200 їхніх керівників з усіх куточків України.На виставку завітали почесні гості: Президент України Віктор Янукович, Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

Глава держави, звертаючись до юних учасників ІІІ Всеукраїнської виставки-звіту дитячої творчості «Країна юних майстрів», зазначив: «Кожного разу я залишаю цю виставку з враженням того, що мої старі знайомі не тільки підросли, але й стали більш винахідливими, більш творчо підготовленими».

За його словами, у 2013 році буде підготовлено програму розвитку дитячої та юнацької творчості, яка передбачатиме створення необхідних умов для розвитку юних талантів.На виставці було створено 8 тематичних містечок, у яких учасники  представляли на розсуд присутніх свої технічні, дослідницькі, художньо-естетичні, творчі проекти, наукові розробки, цікаві винаходи. Гостям було презентовано фантастичні малюнки, вишивки, вироби з художнього текстилю, спортивно-технічні, конструкторські, діючі самохідні та радіокеровані моделі, експонати історико-технічного стендового моделювання, унікальні лабораторії із вражаючими дослідами,відео- та медіапрезентації з новітніми розробками тощо.

Свої проекти та наукові здобутки на виставці представляли і вихованці Київської Малої академії наук учнівської молоді. Серед них − переможці Всеукраїнської науково-технічної виставки (конкурсу) молодіжних інновацій та творчих проектів «Майбутнє України»:
  • Москаленко Олександр Олегович;


  • Ковальова Дарина Євгенівна;


  • Карпенко Дмитро Олександрович;


  • Зайкова Анастасія Сергіївна;


  • Новодворська Анна Володимирівна;


  • Шатохін Олексій Віталійович;а також:
  • Ковальчук Ольга Дмитрівна – призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України;


  • Надточій Владислав Владиславович, Єліна Анна Сергіївна, Яценко Даніїл Ігорович, Ревуцька Людмила Олександрівна − переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Київська Мала академія наук учнівської молоді вітає учасників виставки «Країна юних майстрів» і бажає їм творчого натхнення, наукових здобутків та нових перемог! Версія для друку Опубликовано: 01 Березня 2013
Поділитись: