ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «STEM-освіта: стан упровадження та перспективи розвитку»

Доповідачем у програмі «Розвиток STEM-напрямів у позашкільній освіті» виступила керівник секції ГІС у географії відділення наук про Землю Київської МАН Бабійчук С.М. з темою «Науково-дослідницькі роботи учнів-членів Київської Малої академії наук, виконані на базі концепції STEM-освіти».
У програмі були розглянуті питання сучасного стану освіти, нарощування наукового потенціалу країни за допомогою проектної та науково-дослідницької діяльності.
Також були розглянуті результати впровадження концепту STEM-освіти у Київській Малій академії наук, метою якої є забезпечення розвитку учнівського інтелекту, ерудиції, продуктивності творчого мислення та вмінь практично застосувати свої знання.
Окрім цього, для прикладу було окреслено декілька робіт учнів-членів Київської Малої академії наук, які були виконані на базі концепції STEM-освіти у відділеннях фізики та астрономії, технічних наук, математики, екології, хімії та біології.
Слухачами та доповідачами були представники різних навчальних закладів: науковці, аспіранти й докторанти, педагогічні працівники ЗНЗ, ПТНЗ, ПНЗ, ВНЗ, методисти, фахівці в галузі інформаційних технологій та прикладних дисциплін, фахівці навчальних центрів і бізнес-структур.
Програма конференції спрямовувала на розвиток STEM-освіти в Україні, знаходження ідей, рішень, технологій для змін у навчальних закладах та мотивацію від експертів, практиків, вчителів-новаторів.