ІІ (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секціях відділення економіки Київської Малої академії наук учнівської молоді

ІІ (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секціях відділення економіки Київської Малої академії наук учнівської молоді 16 лютого 2013 року у секціях відділення економіки Київської Малої академії наук учнівської молоді відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2012-2013 навчального року.


Цей масштабний захід був організований в Університеті економіки та права «КРОК» за підтримки першого проректора, доцента, кандидата фізико-математичних наук Шарова Олега Ігоровича. Неоціненний внесок у організаційне забезпечення заходу зробили особисто директор Коледжу економіки, права та інформаційних технологій (КЕПІТу) Сумбаєва Людмила Петрівна та завідувач економічного відділення КЕПІТу Новіцька Наталія Костянтинівна, а також працівники деканату та студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, співробітники департаменту зв’язків з громадськістю та реклами, департаменту зі студентських питань, навчально-методичного управління (надання аудиторного фонду), центру інформаційних технологій.

Учасники конкурсу (а їх у цьому році було 129) зібралися на урочисте відкриття заходу в актовій залі. Із натхненною промовою перед присутніми виступив Шаров Олег Ігорович, перший проректор Університету економіки та права «КРОК». Він щиро підтримав прагнення обдарованих старшокласників столиці до наукового пошуку та творчих відкриттів.

Перед учасниками конкурсу, керівниками науково-дослідницьких робіт, викладачами та батьками виступила завідувач відділення економіки Київської Малої академії наук Мамедова Наталія Іванівна. Вона назвала статистичні показники кількості учасників по кожній секції та відділенню в цілому, нагадала про складові конкурсу, критерії оцінювання захисту науково-дослідницької роботи, регламент, вимоги до виступу з доповіддю, умови визначення переможців, представила потужний професорсько-викладацький склад журі, до якого увійшли представники (серед них – двоє випускників МАН) таких навчальних закладів столиці: Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, Київського національного торговельно-економічного університету, Національного авіаційного університету, Міжнародного університету розвитку людини «Україна», Національного університету технологій та дизайну, Інституту економіки та прогнозування Національної академії наук України, Університету економіки та права «КРОК». Було відмічено підвищення якості поданих на конкурс робіт та зростання середнього балу за виконання контрольної роботи з базової дисципліни (математика). Єдиний представник бізнесу серед членів журі − директор з маркетингу компанії Viasat, випускник МАН 1998 року Джеджула Дмитро Григорович  власним прикладом надихнув старшокласників досягати успіхів у конкурсних змаганнях.

До початку захисту учасники могли ознайомитися із власними досягненнями на конкурсі – балами за контрольну роботу з базової дисципліни (математика) та за виконання науково-дослідницької роботи.

Процедура захисту науково-дослідницьких робіт учнів 8-11 класів столиці відбувалася у трьох секціях відділення економіки Київської Малої академії наук учнівської молоді − економічної теорії та історії економічної думки, фінансів, грошового обігу та кредиту, мікроекономіки та макроекономіки. Учасники конкурсу були забезпечені сучасним мультимедійним обладнанням та ефективно його використовували для представлення результатів власних науково-дослідницьких робіт. У навчальних аудиторіях панувала інтелектуальна атмосфера творчої роботи, дух чесної конкуренції та харизматичного лідерства, взаємоповага та прагнення до самовираження, патріотизм та широкий світогляд, бажання розв’язати глобальні та локальні економічні проблеми, які стоять перед Україною та світом. Підсумки роботи секцій по кожному класу та переможці конкурсу були оголошені у той же день.

Колектив відділення економіки Київської Малої академії наук учнівської молоді висловлює щиру вдячність:
  • керівництву Університету економіки та права «КРОК» та Коледжу економіки, права та інформаційних технологій за надану матеріально-технічну базу та всебічну підтримку для проведення заходу;


  • шановним членам журі за компетентну, професійну та справедливу оцінку здобутків учасників на кожному етапі конкурсу;


  • керівникам наукових товариств та науково-дослідницьких робіт за плідну роботу з учнями;


  • учасникам конкурсу за наукові пошуки, експерименти, відкриття, чесну конкуренцію та яскраві виступи;


  • батькам за виховання обдарованих і талановитих дітей.

Версія для друку Опубликовано: 25 Лютого 2013
Поділитись: