ІІ Київська конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО, приурочена до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

ІІ Київська конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО, приурочена до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка 18 березня учні та педагоги Київської Малої академії наук учнівської молоді взяли участь у ІІ Київській конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО, приуроченій до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.
Конференція  проводилася в Університеті економіки і права «КРОК», організували: Департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації, Університет економіки та права «КРОК», Коледж економіки, права та інформаційних технологій Університету економіки та права «КРОК».Київська Мала академія наук учнівської молоді, стала співорганізатором  заходу, а також  створила свою власну секцію у форматі роботи конференції.

 Учасниками дійства були  відповідальні керівники, учні та студенти навчальних закладів – членів та кандидатів Міжнародного проекту «Асоційовані школи ЮНЕСКО».На пленарному засіданні з вітальним словом до учасників конференції звернулися заступник Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Челомбітько В. Ю.  та  головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України Глоба М. К.

Начальник відділу науки, міжнародних та регіональних зв’язків Департаменту освіти і науки, молоді та спорту  Павленко О. П.  підвела підсумки роботи за 2013 рік та вручила нагороди найкращим школам за результатами 2013 року.На секційних засіданнях відбулася презентація регіональних проектів,  приурочених до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

Робота секції  Київської Малої академії наук учнівської молоді проходила під девізом «Із ім’ям Шевченка – в ім’я Шевченка». У ній взяли участь такі учні:·        Бомбандьорова Валерія, учениця 9 класу Українського гуманітарного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка (науково-дослідницька робота);·        Воронін Євген, учень 11 класу спеціалізованої школи №163 імені М. Кирпоноса (творча робота);

·        Іванова Анастасія, учениця 9 класу загальноосвітньої школи №258 (науково-дослідницька робота);

·        Конончук Марина, учениця 9 класу Київської гімназії східних мов № 1 (творча робота);·        Кузьменко Анастасія, учениця  9 класу Еколого-природничого ліцею №116 (творча робота);·        Майстренко Мирослав, учень 11 класу Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (творча робота);·        Наконечна Марина, учениця 9 класу спеціалізованої школи №250 (творча робота);·        Осипенко Дарина, учениця 10 класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» (творча робота);·        Петрик Ольга, учениця 9 класу спеціалізованої школи №317 (творча робота);

·        Смолько Валерія, учениця 8 класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» (творча робота);·        Терентьєва Олександра, учениця 11 класу Українського гуманітарного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка ( науково-дослідницька робота);·        Черенкова Ольга, учениця 11 класу гімназії №191 імені П. Тичини (творча робота);Після виступів на секційному засіданні учасники отримали сертифікати та  були нагороджені за активну участь у роботі секції.Наприкінці роботи секції була організована творча майстерня, де учасники секції склали свій «Заповіт сьогоднішнього дня», в якому висловили думки з приводу того, що міг би сказати великий геній сьогодні.

Із заключним словом до учасників секції  звернулися завідувач відділу організаційно-масової роботи  Земляк Н. Я. та завідувач відділу навчальної роботи  Карчина Л. Я., які наголосили, що й нині яскравим прикладом для нас, українців, у своїй любові до рідної землі є Тарас Шевченко! Якщо ми хочемо, щоб нас вважали людьми, щоб не соромно було перед Шевченковою пам’яттю, ми повинні так, як він, любити свій народ, свою Батьківщину, знати свою історію, шанувати своїх героїв, щодня й щомиті бути готовими до боротьби за себе, за своє майбутнє, за справедливість, за честь України.

Як довго ми йдемо до Кобзаря…Через недбалість, черствість, п’яні орди.Через умовність, «ізми», несвободи,Перепливаючи бездушності моря.Як довго ми йдемо до Кобзаря.

Участь у  роботі конференції стала важливим елементом на шляху до майбутнього спільного  освітньо-культурного співробітництва, асоційованих шкіл ЮНЕСКО, повноправним членом яких прагне стати і Київська МАН.Як вихованці, так і педагогічні колективи навчальних закладів столиці, отримали  корисний досвід, ознайомившись з широким спектром  педагогічної, наукової, просвітницької, суспільно-громадської, міжнародної та культурної діяльності, який реалізує  високоефективна мережа закладів шкіл ЮНЕСКО.Версія для друку Опубликовано: 19 Березня 2014
Поділитись: