ІІ етап конкурсу МАН у Відділенні екології та аграрних наук Суперники, яких об'єднує любов!

ІІ етап конкурсу МАН у Відділенні екології та аграрних наук Суперники, яких об'єднує любов! Напередодні Дня Святого Валентина, що відзначається в усьому світі, розпочався ІІ етап конкурсу МАН у Відділенні екології та аграрних наук. Першими  конкурс розпочали  суперники, яких об'єднує любов – любов до тварин та всього, що с ними  пов’язано. Було відчуття, що ми не на конкурсі, а в клубі любителів тварин: папуга какарік і хом'яки, дельфіни і перепілки, агами і мангобеї… Але це не сліпа любов, це дослідження, що допомагають зробити життя своїх улюбленців комфортним та екологічним.

Сьогодні з'явилося багато нових професій, про які ми ще мало знаємо. І саме нашим конкурсантам освоювати їх. Адже сьогодні ти конкурсант секції «Зоотехнія. Ветеринарія», а завтра грумер або зоопсихолог! Так що у кожного з нас свої відкриття: ми відкрили нові імена, поповнили наші «засіки» новими роботами на майбутні численні конкурси, а наші вихованці відкривали для себе світ професій, в яких їх дослідження допоможуть тваринам.Обирайте професію правильно! Багато цікавих професій є для любителів тварин, але конкурс триває. Наступні - екологи. Чекаємо ...

Дякуємо колективу Відділу біології Київського Палацу дітей та юнацтва, який багато років очолює Людмила Іванівна Ткачук, за допомогу в організації та проведенні захистів секцій Відділення екології та аграрних наук Київської МАН.

Довідково  Професія «Грумер» Все більше господарів віддають перевагу  франтівському вигляду своїх улюбленців  не тільки перед змаганнями. Грумери миють, стрижуть, тримінгують шерсть, розплутують ковтуни, підрізають пазурі. Працюють приватним чином або в салонах краси для тварин.

 Професія «Агент по захисту домашніх тварин» Це інспектор спеціальної рятувальної служби. Його завдання - припиняти випадки жорстокого поводження з тваринами. І всякий, хто заподіює тварині страждання, повинен відповісти перед законом.

 Професія «Зоопсихолог»Це психолог, що спеціалізується на поведінці тварин. Усвідомлена, постійна і планомірна турбота про слабких і беззахисних - це одна з ознак цивілізованого суспільства.

 Професія «Фелінолог»Фелінологія — вивчає анатомію, генетику, фізіологію і розведення свійських котів. Експерт-фелінолог - знавець стандартів котячих порід,  працює на котячих виставках. Фелінологів-зоотехніків можна віднести фахівців зооіндустрії, що випускають корм, вітаміни для кішок і засоби догляду за ними (шампуні, ліки тощо). Фелінолог-заводчик займається виключно розведенням кішок.

Професія  «Хендлер» Хендлинг - це розділ кінології, присвячений мистецтву демонстрації собаки на виставках, а також підготовці до них (ринг дресура, підготовка екстер'єру…). А хендлер - фахівець з підготовки та демонстрації собак на виставці.

 

Версія для друку Опубликовано: 14 Лютого 2020
Поділитись: