Хто сказав, що в Україні наука занепадає?

Хто сказав, що в Україні наука занепадає? Хто сказав, що в Україні наука занепадає? Так може вважати лише той, хто не був на ХІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених, яка відбулася 19-20 листопада на базі географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.


Програма  конференції була дуже насиченою та охоплювала весь спектр сучасної географічної науки: фізичну географію, геоекологію, картографію та ГІС, гідрометеорологію, суспільну географію, туризмознавство та рекреаційну географію.Україна була представлена Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Львівським національним університетом імені Івана Франка, Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича, Одеськими  національним університетом імені І.І. Мечникова та державним екологічним університетом,  Національним університетом біоресурсів і природокористування України (м. Київ), Харківським національним університетом ім. В.Н. Каразіна, дослідним центром Збройних сил України, Східноєвропейським національним університетом ім. Лесі Українки. Серед учасників були і гості із ближнього зарубіжжя –  Білоруського державного університету.

Ми пишаємось тим, що серед таких поважних вищих навчальних закладів  були і представники Київської Малої академії наук учнівської молоді, а саме відділення наук про Землю: Трунова Валерія, учениця 10 класу СЗШ № 212, член секції географії та ландшафтознавства, з доповіддю на тему «Перспективи  зростання   кількісного складу школи № 212 Деснянського району м. Києва»,  та Цілик Анастасія, учениця 10 класу СШ № 302, член секції кліматології та метеорології, з актуальною темою «Зміни клімату у місті Києві за період між 1963 – 2013 роками».Їхні виступи привернули увагу як молодих вчених, так і керівників наукових робіт, серед яких були викладачі (доценти і професори) всіх кафедр географічного факультету, а також науковці з Українського гідрометеорологічного інституту. Виступи МАНівців викликали жваве обговорення учасників конференції. Було поставлено багато запитань за темами доповідей, на які юні науковці дали  ґрунтовні відповіді. Всім учасникам конференції було вручено відповідні сертифікати.Версія для друку Опубликовано: 24 Листопада 2015
Поділитись: