ХІХ Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювальна енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті»

ХІХ Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювальна енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті»


28 вересня в залі Адміністративної ради 6-го корпусу НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» відбулася ХІХ Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювальна енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті».

Модерував захід кандидат технічних наук, доцент Будько Василь Іванович. Він привітав усіх присутніх та надав вітальне слово завідувачу кафедри відновлюваних джерел енергії НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», професору, доктору технічних наук Кудрі Степану Олександровичу.

Конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті»  присвячена 120-річчю утворення НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», 100-річчю заснування Національної академії наук України та 100-річчю заснування факультету електроенерготехніки та автоматики НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського». Конференція має за мету обговорення проблем та перспектив розвитку використання відновлюваних джерел енергії, електро- і біоенергетичних ресурсів, тепла землі і теплопостачання країни за рахунок енергії сонця, вітру, гідроенергетичних ресурсів, а також реалізації заходів для енергозбереження та енергоефективності.

Юні науковці майже зі всієї України зібрались на конференцію, щоб розповісти про свої проекти. Київську Малу академію наук учнівської молоді представляли вихованці відділення технічних наук Скоробогатов Станіслав Юрійович, учень 10 класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ», із проектом «Застосування елементу Пельтьє для рекуперації електричної енергії від нагріву гальмівних дисків» та Денисюк Артем Глібович, учень 10 класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ», із проектом «Встановлення автономних джерел енергії як спосіб зменшення енерговитрат в метро».

Учасники обговорювали проблеми та перспективи розвитку використання відновлюваних джерел енергії  електро- і біоенергетичних ресурсів, тепла землі і теплопостачання країни за рахунок енергії сонця, вітру, гідроенергетичних ресурсів, а також реалізації заходів для енергозбереження та енергоефективності. Проблеми ці нині набувають особливої актуальності, адже отримання енергії від викопних видів палива не лише постійно дорожчає, але й завдає великої шкоди довкіллю, до того ж і запаси горючих корисних копалин швидко вичерпуються.

Наприкінці заходу відбулося урочисте нагородження свідоцтвами та подарунками учасників конференції.

Всі доповідачі отримали величезний досвід завдяки спілкуванню та презентації власних проектів.

Чекаємо на нові досягнення талановитих учнів!

Версія для друку Опубликовано: 01 Жовтня 2018
Поділитись: