ХХІІ Міжнародна наукова конференція «Могилянські читання»

ХХІІ Міжнародна наукова конференція «Могилянські читання» 7–8 грудня у Національному Києво-Печерському історико-культурного заповіднику проводилася ХХІІ Міжнародна наукова конференція «Могилянські читання» на тему «Збереження й дослідження культурної спадщини України: люди, ідеї, візії», в роботі якої взяли участь керівники та члени секцій відділення історії КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді».


З вітальним словом до учасників конференці їзвернувся в.о. генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника О. В. Рудник, який побажав усім успіхів та натхнення у роботі. Він презентував збірник наукових праць «Могилянські читання 2016», який щойно вийшов друком.

Під час пленарного засідання співробітники Заповідника – кандидат історичних наук С. П. Тараненко та О.О. Пабат представили оновлену виставку «Колекція будівельного матеріалу Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника».Спеціально до цього наукового зібрання у залі стародрукованої, рідкісної та цінної книги Національної історичної бібліотеки України була підготовлена книжкова виставка «Перлина українського бібліофільства: книги з колекції П.П. Потоцького в фонді НІБУ».

Після пленарного засідання робота конференції відбуласяу секціях:Секція І. Історичні, джерелознавчі дослідження та історія музейної справи.Секція IІ. Археологічні дослідження.Секція ІІІ. Мистецтвознавчі аспекти вивчення та реставрація сакральних пам’яток.Секція ІV.Проблеми збереження пам’яток.Учасники конференції (реставратори, історики, мистецтвознавці, археологи, архітектори та ін.), які приїхали з різних міст України і Польщі, поділилися своїми новими науковими напрацюваннями.За результатами роботи ХХІІ Міжнародної наукової конференції «Могилянські читання 2017» Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник планує видати збірник наукових праць.Версія для друку Опубликовано: 12 Грудня 2017
Поділитись: