Happylon» - тренування чи відпочинок?

Happylon» - тренування чи відпочинок? Минуло вже близько 60 років з того дня, як перша людина підкорила космос. Каденюк, Гагарін, Терешкова, Армстронг, Тето, Сернан, Шмідт, Гленн, цей список можна продовжувати і далі…
Перших космонавтів набирали з числа військових льотчиків. Але незабаром стало зрозуміло, що в космосі потрібні й інші професії. Там побували лікарі, інженери, біологи.

Команда відділення екології та аграрних наук Київської МАН, яка сформована на базі учнів 7 класу НВК №30 «ЕКОНАД», представлятиметься у ІІ Всеукраїнській олімпіаді креативності «Destination Imagination» під  назвою «Комета».

Девіз команди «Комета»:


«Комета летить,


перешкоди долає!


Вона креативна,


високо літає!»


9 березня 2020 року в рамках спільного заходу благодійної організації «Діти – наше майбутнє» і Київської МАН учасники команди відвідали дитячий розважальний центр «Happylon». «Тайфун»,  «Маріанська западина», «Цунамі», «Регата» - це морські назви, але саме на цих атракціонах  «випробовували» наші діти свої вестибулярні апарати, як це роблять справжні космонавти. А ще юні дослідники спробували розібратися як працюють механізми деяких атракціонів…

Дякуємо благодійній організації «Діти – наше майбутнє» та дитячому розважальному центру «Happylon» за організацію та гостинний прийом нашої команди.

Бажаємо всім нашим юним учасникам перемоги у «Destination Imagination» та високих польотів у житті!

 

Версія для друку Опубликовано: 12 Березня 2020
Поділитись: