Урочисте відкриття Х ФЕСТИВАЛЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ «SIKORSKY CHALLENGE 2021: УКРАЇНА І СВІТ».

Урочисте відкриття Х ФЕСТИВАЛЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ «SIKORSKY CHALLENGE 2021: УКРАЇНА І СВІТ». Вчора, 12 серпня, відбулось Урочисте відкриття фестивалю. В залі Вченої Ради та вздовж коридорів першого корпусу КПІ ім. Ігоря Сікорського були розміщені стенди з проєктами на різних локаціях.

На локаціях «Еко-Техно» були представлені проєкти випускників-вихованців відділення технічних наук Київської МАН Поночевного Назара, Олещенко Євгенії, Бабич Варвари, Коваленко Олени, Бічевої Злати, Лазарової Єлизавети, Павлової Софії та Демченко Андрія.

На локації «Оборона» представлені на стендах проєкти учнів відділення технічних наук Київської МАН Карана Володимира, Клименко Ігоря, Пліти Володимира, Шехета Павла.

На локації «Кращі практики» були представлені проєкти наших випускників – зірочок відділення технічних наук Київської МАН Столярчук Єлизавети, Скоробогатова Станіслава, Анцибора Вячеслава, Коваленко Данила та Поночевного Назара.

Проєктами наших вихованців зацікавилося багато учасників та гостей фестивалю. До фіналу фестивалю увійшли:

Олександр Ковальчук з проєктом "Інформаційно-телекомунікаційна система моніторингу та керування зрошенням «IPoliv»", випускник спеціалізованої школи № 254 з поглибленим вивченням англійської мови, вихованець секції «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології».

Олена Коваленко з проєктом "Універсальна система для перетворення механічних коливань дерев в електроенергію", учениця 10 класу Політехнічного ліцею НТУУ "КПІ", вихованка секції «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження».

Ігор Клименко з проєктом "Квадрокоптер-міношукач", учень 10 класу Політехнічного ліцею НТУУ "КПІ", вихованець секції «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології».

Вітаємо усіх учасників конкурсу, бажаємо їм наснаги, терпіння, здобуття досвіду та впевненості у собі для подальших перемог!

Тегайте та долучайтесь #КМАН #kyivska_man #технічні_науки

Версія для друку Опубликовано: 13 Серпня 2021
Поділитись: