Гра-квест територією Національного заповідника «Софія Київська»

Гра-квест територією Національного заповідника «Софія Київська» В рамках спільної програми «Софія Київська» − від давнини у майбутнє» 15 листопада 2013 року відбулась гра-квест територією Національного заповідника «Софія Київська». Учасниками квесту стали школярі із різних шкіл та позашкільних установ міста Києва.


Однією з необхідних складових гри-квесту було правильне орієнтування на території заповідника. З цією метою відділення історії  Київської МАН провело оглядову  екскурсію Національним заповідником «Софія Київська» та надало інструкцію по проведенню гри. Після цього учасники розділились на команди, отримали завдання та карти  і з захопленням прийнялись відшукувати означені об’єкти. Довелось побігати по всій території заповідника, щоб відшукати й Браму Заборовського, й будинок митрополита, й макети Софійського собору, й «Теплу Софію», й хлібню! Особливим завданням для учасників квесту став  переклад сучасною мовою тексту літопису «Повість минулих літ», що викарбуваний на камені перед «Софією», і за допомогою дешифратора прочитати слово  написане давньоруськими літерами.

В ході заходу панувала весела, енергійна та захоплююча атмосфера. На завершення гри-квесту юні історики отримали  в подарунок буклети про Софію Київську та змогу брати участь у подальших заходах програми «Софія Київська» − від давнини у майбутнє». Версія для друку Опубликовано: 18 Листопада 2013
Поділитись: