Готуємося до конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт – 2019

Готуємося до конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт – 2019


Традиційно на початку грудня у приміщенні Українського гідрометеорологічного центру ДСНС України, що на вулиці Золотоворітській, 6-Б, відбувся семінар-практикум для вчителів та учнів київських шкіл, що  пишуть науково-дослідницькі роботи з різних галузей найцікавішої науки про Землю – географії.

Зі словами привітань до присутніх звернулись завідувач відділення наук про Землю Київської МАН  Зінаїда Олександрівна Курлова та керівник секції географії та ландшафтознавства, кандидат географічних наук Іван Григорович Савчук.

Зінаїда Олександрівна розповіла про основні вимоги до написання учнями науково-дослідницьких робіт, окремо зупинилась на типових помилках при їх оформленні.  Докладно описала структуру науково-дослідницької роботи.

Іван Григорович охарактеризував основні вимоги оформлення науково-дослідницької роботи та  презентації виконаної роботи. Доповіді супроводжувались демонстрацією відповідних слайдів.

Присутні уважно слухали доповідачів та ставили запитання, на які отримували вичерпні відповіді. Було зазначено, що ознайомитись з основними вимогами до підготовки та написання науково-дослідницьких робіт у відділенні наук про Землю можна в методичному посібнику, розміщеному  на сайті Київської Малої академії наук учнівської молоді.

 

 


 

Версія для друку Опубликовано: 11 Грудня 2018
Поділитись: