Форум "ProProfesii Weekend"

Форум "ProProfesii Weekend" 9 квітня вихованці відділення технічних наук, ліцеїсти Політехнічного ліцею НТУУ КПІ спробували себе у різних професіях всього за один день, відвідавши Форум "ProProfesii Weekend" на базі НСК "Олімпійський".


Юні дослідники взяли активну участь у 5-годинному квесті з актуальних професій. Перед школярами постав виклик: дослідити за день актуальні професії, "приміряти" їх на себе і знайти покликання. Для цього підлітки під час лекційної частини ознайомилися з тонкощами роботи певного спеціаліста, а потім спробували виконати практичне завдання. Теми форуму були різноманітними: підприємництво, маркетинг, журналістика, наука, технології, дизайн, архітектура, творчі спеціальності. Дійство було умовно розділено на 3 блоки: "лекції", "демо-зона" і "майстер-класи".

Юні науковці встигли створити свій перший бізнес-план, перевірити знання англійської, слухали лекції успішних і відомих українців; дізналися, як правильно наносити макіяж, як робити захоплюючі фотографії та знімати справжнє кіно, як створюються музичні інструменти, як запрограмувати робота, як працює техніка в діджея тощо. Цілком можливо, у залі НСК "Олімпійський" у цей день з’явилось ще декілька майбутніх талановитих підприємців, маркетологів, журналістів, архітекторів, дизайнерів, науковців, програмістів, музикантів.

Дякуємо організаторам за креативний, корисний та цікавий профорієнтаційний захід та наданий юним МАНівцям дійсно унікальний шанс обрати справу свого життя!!!Версія для друку Опубликовано: 12 Квітня 2017
Поділитись: