Формування компетентностей обдарованої особистості в системі позашкільної та вищої освіти

Формування компетентностей обдарованої особистості в системі позашкільної та вищої освіти Саме це стало предметом обговорення на засіданні круглого столу, яке було проведено 17 жовтня 2019 року на базі Національного авіаційного університету. . Організували захід Національний центр «Мала академія наук України», КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді», Національний авіаційний університет, Навчально-науковий інститут інноваційних технологій. Основним завданням круглого столу було знайти шляхи об’єднання інтелектуальних та творчих здібностей молоді для розробки інноваційних рішень.


Даний захід розпочався з вітальних слів ректора Національного авіаційного університету, кандидата технічних наук, доктора біологічних наук, професора, академіка Академії наук Вищої школи України, Заслуженого працівника освіти України Ісаєнка Володимира Миколайовича.  Ректор у своїй промові акцентував увагу на університеті  як на осередку науково-дослідницької діяльності для учнівської молоді України.



У ході роботи круглого столу було заслухано 10  доповідей учасників. Розглядалися питання залучення обдарованої молоді до науково-дослідницької  діяльності, можливості  інноваційного підходу до творчого потенціалу кожної дитини на базі НАУ, залучення до систематичної дослідницької діяльності. Обговорювались такі питання: як  зорієнтувати  дітей на складні і незручні питання до педагогів, питання вербального та невербального інтелекту, психологічних чинників реалізації обдарованої особистості.



Було акцентовано увагу на проведенні англомовних лекцій із хімії для учнів і запропоновано всім залучати дітей.



Загалом круглий стіл пройшов цікаво та продуктивно. Цінним є те, що на таких заходах учасники мають  змогу продемонструвати свої  знання, обмінятися досвідом та дізнатися багато нового.



Велика вдячність всім учасникам Круглого столу. Даний  захід відрізнявся виключно широким колом питань і високим професійним рівнем учасників.   Переконані, що такі професійні обговорення аспектів освітнього процесу в науково-дослідницькому напрямі позашкілля дають значну можливість для розширення  навчальної бази учнів. Слід зазначити, що схожі зустрічі Національний авіаційний університет планує проводити і надалі. Бажаємо організаторам наукових та творчих здобутків, натхнення та можливостей для проведення таких яскравих заходів!



Версія для друку Опубликовано: 18 Жовтня 2019
Поділитись: