«Фінансовий футбол» для учнів-членів відділення економіки

«Фінансовий футбол» для учнів-членів відділення економіки 17 грудня учні-члени відділення економіки змогли перевірити рівень власних знань, взявши участь у комп’ютерній економічній грі «Фінансовий футбол». Захід відбувся в Університеті економіки та права «КРОК». Ведучою та співорганізатором гри виступила Вікторія Лісовська, керівник профорієнтаційного клубу «PROF CLUB».


Дві команди учнів з Ліцею політики, економіки, права та іноземних мов, а також Ліцею № 144 ім. Г. Ващенка, змагалися між у сфері фінансової грамотності. Перед грою старшокласники прослухали міні-лекцію про особисті фінанси та їх ефективне використання.«Фінансовий футбол» – це динамічна гра, у якій гравці відповідають на запитання (високого, середнього або простого рівня складності), обираючи правильні відповіді з кількох запропонованих варіантів. Гра повністю моделює футбольний матч, учасники мають змогу перевірити свої знання в галузі управління особистими фінансами, просуваючись до воріт супротивника, щоб забити гол. Комп’ютерна гра є частиною глобальної ініціативи «Visa» з підвищення фінансової грамотності молоді у всьому світі. Даний проект є спільним з ПАТ «Приватбанк», який здійснює програмне забезпечення заходу.

Старшокласники продемонстрували широкий економічний кругозір та впевнено оперували фінансовими термінами: «заощадження», «бюджет», «кредит», «депозит», «банк», «пластикові картки» тощо.З рахунком 2:0 перемогу у змаганнях вибороли учні Ліцею політики, економіки, права та іноземних мов. Переможці та учасники отримали пам’ятні подарунки, зокрема: сертифікати учасників гри, сертифікати на один місяць безкоштовних занять за програмою підготовчих курсів до ЗНО та ДПА, футболки, профорієнтаційний журнал «PROF дайджест» тощо.

Висловлюємо щиру вдячність Вікторії Лісовській, керівнику профорієнтаційного клубу «PROF CLUB», за організацію та проведення гри «Фінансовий футбол» спеціально для учнів-членів відділення економіки.Версія для друку Опубликовано: 19 Грудня 2012
Поділитись: