Філософські розмисли під час Всеукраїнської літньої наукової школи з філософії «Сер(е)альність»

Філософські розмисли під час Всеукраїнської літньої наукової школи з філософії «Сер(е)альність» Нові виклики підштовхують до пошуку нової траєкторії розвитку, до нових вимірів та смислів. Вихованцям відділення філософії та суспільствознавства неймовірно пощастило взяти участь у Всеукраїнсьій літній науковій школі МАН України з філософії.

Говорячи про філософію та філософування ми нібито на підсвідомості відтворюємо класичну філософію та філософів: Сократа, Платона, Арістотеля. Але ж у фiлософiï немає меж чи рамок. Для iдей немає якогось чiтко вiдведеного часу. Вона долає будь-якi границi та дистанцiï.

Тож новий запропонований формат, в якому проходило навчання у Школі з філософії був беззаперечно прийнятий учнями та викликав позитивні емоції. Навчатись, усвідодмлено переглядаючи серіали від Netflix та HBO, то є новий вимір, то є новий виклик і нова траєкторія розвитку, що дуже імпонує. Адже наші вихованці є креативними, мислячими та супертворчими інтелектуалами.

Щиро дякуємо пані Любові ТЕРЕХОВІЙ, кандидатці філософських наук, завідувачці лабораторії інноваційного змісту освіти НЦ «МАНУ», пані Наталії ЛЕГКІЙ, кандидатці філософських наук, завідувачці відділу організації освітнього процесу НЦ «МАНУ», асистентці кафедри етики, естетики та культурології КНУ імені Тараса Шевченка та всім причетним за такий крутий івент.

Покликання на подію та фото, взяті із сайту НЦ МАН України 

Версія для друку Опубликовано: 13 Серпня 2021
Поділитись: