Фахова консультація – перший крок до успішного страртапу

Фахова консультація – перший крок до успішного страртапу Одним з напрямів діяльності відділення економіки Київської МАН є розвиток стартапів вихованців, підвищення рівня їх кваліфікації у даній сфері, пошук менторів та експертні консультації, створення ситуацій успіху та можливість на практиці реалізувати отримані наукові теоретичні знання задля суспільного блага. Наймолодшим стартапером відділення економіки, комп’ютерних наук та «Школи юного науковця» Київської МАН є 10-річний Теодор Іллін, учень 4 класу школи «Ангстрем», Міжнародної лабораторії робототехніки, електроніки та програмування «Robo.House/ Дім роботів», учасник конкурсної групи зоо-юннатів при Київському зоопарку. 9 листопада талановитий хлопчик став фіналістом ІІ Всеукраїнського дитячого конкурсу «Хочу бути науковцем!». Юний дослідник мріє створити легку робо-руку та екзокостюм з електропровідної графенової тканини, яка допоможе людям з особливими потребам та представникам окремих професій та вже розробив модель діючого прототипу.


Саме тому 13 листопада співробітниками відділення економіки була організована експертна консультація Теодора Ілліна з Ковальовим Максимом Анатолійовичем, майстром, провідним інженером-протезистом Київського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства. Захід відбувся у рамках проектів відділення економіки «Занурення у бізнес» та «Економісти без меж». Протягом години Теодор дізнався від професіонала багато нових необхідних знань про: причини ампутації кінцівок та потреби цільової аудиторії, види протезів для нижніх та верхніх кінцівок, їх переваги та недоліки, рівень ефективності та мобільності, сучасні вимоги до протезів та кваліфікації майстрів по їх виготовленню, сучасні тенденції ринку протезування як для людей, так і для тварин, основних закордонних та українських виробників комплектуючих, фінансові аспекти виробництва протезів, види хвату руки, алгоритм виробництва протезу та його роботи, види екзоскелету та принцип його дії. Юний винахідник мав унікальну можливість на власні очі побачити та протестувати стандартний протез передпліччя, плеча та кісті. Теодор з гордістю продемонстрував свій робочий прототип та одержав рекомендації від експерта по його удосконаленню та відповіді на численні питання, які його цікавили.

 


Зустріч з паном Ковальовим справила на хлопчика велике та незабутнє враження, за що ми йому надзвичайно вдячні. Теодор зрозумів, що виробництво протезів – це не лише складна наука, але й справжнє мистецтво! Юний науковець залишився максимально мотивованим реалізувати свою мрію на благо суспільству та працювати над конкурентними перевагами свого продукту, підвищувати рівень власних знань по цікавій йому темі.

 


Відділення економіки планує і надалі проводити аналогічні заходи та влаштовувати індивідуальні експертні консультації для юних стартаперів та винахідників Київської МАН. Приєднуйтесь!

 


 Версія для друку Опубликовано: 19 Листопада 2019
Поділитись: