Есе: структура, особливості, поради з написання

Есе: структура, особливості, поради з написання Чи знаєте Ви, що саме жанр есе є сьогодні найбільш популярним у світі? Його використовують економісти, фізики, біологи, історики, фахівці з генної інженерії, вже не кажучи про філологів. На думку Ростислава Семкова, доцента Національного університету «Києво-Могилянська Академія», директора видавництва «Смолоскип», члена Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка, цим жанром має оволодіти кожна сучасна людина, яка бачить себе в науці, бізнесі, мистецтві. І сьогодні це зробити надзвичайно просто.

9 листопада у відділенні української філології та мистецтвознавства з нагоди Дня української писемності та мови було проведено корисну лекцію «Есе: структура, особливості, поради з написання». Основами написання успішного есе з усіма поділилася керівниця секції фольклористики відділення української філології та мистецтвознавства, молодша наукова співробітниця відділу компаративістики Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка, кандидатка філологічних наук Катерина Олександрівна Годік.

Тепер талановита молодь столиці знає про особливості жанру та сферу використання есе, правильність його написання, базову структуру, різницю цього жанру від твору-роздуму. Окрім цього, проінформована про основні помилки при роботі з тексом та способи їх уникнення.

Пропонуємо вам переглянути відео лекції за посиланням: https://youtu.be/7d_Nva30VMw

Окрім цього, всі можуть ознайомитися із презентацією:

Презентацiя лекцiї Есе

Версія для друку Опубликовано: 11 Листопада 2020
Поділитись: