Екскурсія учнів відділень економіки і філософії та суспільствознавства до компанії «АШАН»

Екскурсія учнів відділень економіки і філософії та суспільствознавства до компанії «АШАН» 12 листопада відбулася екскурсія учнів-членів та викладачів Київської МАН до представництва французької компанії «АШАН», однієї з найбільших світових мереж гіпермаркетів, яка налічує більше 1200 точок продажу, розташованих у 12 країнах, та забезпечує робочі місця для більш ніж 330000 співробітників.


Розпочалася екскурсія з чудової презентації Володимира Майбороди, менеджера гіпермаркету «Ашан Петрівка», який розповів усім присутнім про історію заснування компанії, її розвиток, діяльність, політику роботи з персоналом, методи та специфіку приймання товарів. Після цього дітям  продемонстрували роботу п’яти відділів магазину: свіжих товарів, текстилю, алкоголю, товарів для дому, бакалії. У кожному відділі учні дізналися чому саме так розташований товар, яка його кількість необхідна для ефективного товарообігу, що роблять з товарами, у яких вийшов строк придатності, куди відправляють нереалізований хліб та які саме товари виробляє власна торгова марка  компанії «Кожен день». Також нам розповіли основні секрети викладки товарів на полиці та їх правильне розташування для більш ефективного попиту у людей.

Під час екскурсії МАНівці ще дізналися, що мережа «Ашан» на даний час представлена п’ятьма спеціалізованими напрямками – гіпермаркети, супермаркети, банки, нерухомість та електронна комерція. Крім цього, компанія тісно співпрацює з багатьма благодійними та соціальними установами, проводить безкоштовну практику для студентів вищих навчальних закладів з подальшою можливістю їх працевлаштування. А для своїх співробітників створили спеціальні школи, де навчають та готують персонал до роботи, допомагають йому швидше опанувати знання та навички для професійного зростання.

Учні та викладачі відділень надзвичайно задоволені побаченим і почутим та вдячні за дуже корисні знання, які вони отримали в ході екскурсії.  МАНівці активно ставили запитання, намагалися «докопатися» до найдрібніших тонкощів організації виробництва. І можливо,  хтось із них скористається почутими саме на цій зустрічі фактами під час написання власних науково-дослiдницьких робіт.

Колектив Київської Малої академії наук учнівської молоді висловлює щиру вдячність співробітникам компанії «АШАН» та команді Всеукраїнського молодіжного проекту «Майбутні професіонали» за плідну співпрацю та бажає творчих успіхів у спільній справі – сприянні  всебічному розвитку підростаючого покоління України!Версія для друку Опубликовано: 16 Листопада 2015
Поділитись: