Екскурсія учнів-членів відділення економіки на Київський завод безалкогольних напоїв «Росинка»

Екскурсія учнів-членів відділення економіки на Київський завод безалкогольних напоїв «Росинка» 22 листопада відбулася екскурсія для групи учнів-членів відділення економіки Київської Малої академії наук учнівської молоді на ПРАТ КЗБН«Росинка», яку провела помічник директора Юлія Вікторівна Маташнюк. Вона ознайомила усіх з історією, досягненнями та асортиментом продукції підприємства.


Перед відвіданням виробництва учні вдягнули спеціальний одяг – накидки та одноразові шапочки. Після цього вони поспостерігали за роботою сиропно-купажного відділення, зокрема, приготуванням концентратів сиропів для виробництва безалкогольних та соковмісних напоїв.Потім старшокласники відвідали виробничі дільниці заводу та на власні очі побачили весь процес конвеєрного виробництва безалкогольних напоїв: виготовлення пластикових пляшок з преформ, розлив напоїв, наклеювання етикеток на пляшки та їх пакування.Також юні економісти побували у передскладському приміщенні і поспостерігали, як працює найновіше автоматизоване транспортне обладнання. На завершення екскурсії учні мали можливість продегустувати зразки безалкогольних напоїв підприємства.

Сподіваємось, що юні економісти, які взяли участь в екскурсії, у майбутньому оберуть ПРАТ КЗБН«Росинка» та ринок безалкогольних напоїв України об’єктом своїх наукових досліджень.Версія для друку Опубликовано: 28 Листопада 2012
Поділитись: