Екскурсія на виставки REX 2013 і T-REX 2013

Екскурсія на виставки REX 2013 і T-REX 2013 27 вересня відбулася екскурсія учнів-членів відділення економіки Київської Малої академії наук учнівської молоді на XVII Міжнародну виставку реклами та мас-медіа (REX-2013) та VІІ міжнародну виставку технологій, обладнання та матеріалів для виробництва реклами (Т-REX2013).


Обидві виставки відбулися у ВЦ «КиївЕкспоПлаза». Юні економісти вперше отримали можливість поспілкуватися з професіоналами рекламного ринку з України, Литви, Польщі, США, Південної Кореї, Франції та ознайомитися із презентаційними матеріалами на стендах 158 провідних рекламних компаній, що представляють вже освоєні рекламістами технології, обладнання, послуги та інноваційні інструменти.

У рамках виставки Т-REX 2013 учні побачили процес широкоформатного та цифрового друку рекламної продукції, секрети виготовлення та дизайну неонової та світлової реклами, особливості директ-маркетингу і виробництва рекламно-сувенірної продукції. МАНівці були у захваті від робота-промоутера R.BOT компанії «Інтерактивні медіасистеми», який їздив територією виставки і розважав усіх присутніх.

Юним економістам були надані інформаційні матеріали (про виставки REX та Т-REX 2013 та різні аспекти маркетингу) в електронному та друкованому вигляді, запропонована можливість взяти участь у майстер-класах відомих фахівців рекламного ринку «День студента. Про що вам не розкажуть на лекціях».

Сподіваємось, що здобуті школярами знання стануть їм у нагоді під час виконання та захисту науково-дослідницьких робіт.  Версія для друку Опубликовано: 02 Жовтня 2013
Поділитись: