Екскурсія – лабораторно-практична робота до навчально-технічного центру PORSCHE UKRAINE для вихованців Київської МАН

Екскурсія – лабораторно-практична робота до навчально-технічного центру PORSCHE UKRAINE для вихованців Київської МАН 4 квітня відбулася екскурсія вихованців столичної МАН до навчально-технічного сервісу підприємства PORSCHEUKRAINE у м. Києві. Вихованці відділення «Київ – столиця», курсанти Київського професійного коледжу ПВФП, та члени відділення технічних наук отримали можливість не лише побачити найновіші екземпляри техніки та запчастин Volkswagen-груп, навчально-ремонтну зону, агрегати для розбирання та збирання авто. Це був захід для мотивованої молоді, що прагне додаткових професійних знань та нових тем для наукових досліджень. Вихованці відділення «Київ – столиця», які відвідали PORSCHEUKRAINE, здобувають професію майстра з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів, радіомеханіка з обслуговування радіоелектронного устаткування, слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів. Тому цей захід був для них особливо актуальним.


Завдяки ініціативі начальника технічного сервісного центру PORSCHEUKRAINE Черевка Сергія Олександровича наші МАНівці спробували себе у налагодженні устаткувань автомобілів, потримали в руках і роздивилися  найновіші деталі електронно-технічного забезпечення машин. Питань до Сергія Олександровича було багато, і ми щиро вдячні, що на все він дав вичерпні професійні відповіді.

 


Візит, запланований як екскурсія, перетворився на пізнавальний семінар, або навіть лабораторно-практичне заняття. Крім  Черевка Сергія Олександровича, до нього долучилися найкращі експерти з викладацького штату автосервісу РORSCHE UKRAINE, серед яких є кандидати технічних наук.

 


 

 


 Версія для друку Опубликовано: 05 Квітня 2019
Поділитись: