Екскурсія «Київ Михайла Булгакова».

Екскурсія «Київ Михайла Булгакова». 14 травня учні-члени секції історичного краєзнавства КМАНУМ та їхні батьки побували на екскурсії «Київ Михайла Булгакова». Ім'я Михайла Опанасовича Булгакова відоме кожній читаючій людині. У киян до Булгакову особливе, особисте ставлення. Він наш земляк, і цим багато сказано. Його день народження - 15 травня. Напередодні цього дня, всім любителям творчості Михайла Булгакова хочеться згадати геніального письменника.
До сих пір, основним місцем, про який розповідали київські екскурсоводи, був Андріївський узвіз і музей М.О. Булгакова, розташований за адресою: Андріївський узвіз №13. Але життя Михайла Опанасовича в нашому місті не обмежується цією однією адресою. Невідомі широкому загалу історії життя і творчості М.О. Булгакова саме і почули учні. Крім того, в цій новій бесіді йшлося про три музи, трьох дружин Булгакова, завдяки яким були написані його твори. Про Маргариту, прообразом якої стала третя дружина письменника Олена Сергіївна Булгакова, ми поговорили окремо. Під час нашої подорожі діти та дорослі побачили київське коріння «Майстра і Маргарити». В цьому році виповнюється 126 років з дня народження нашого великого співвітчизника. Саме час відкривати нові сторінки його незвичайного життя.

Дуже змістовну та захопливу екскурсію провела педагогічний керівник секції історичного краєзнавства відділення історії КМАНУМ  Ганна Овсіївна Владимирська. МАНівці та їхні батьки  збагатилися новими враженнями та знаннями про рідне місто, помилувалися красою Михайлівського Золотоверхого собору, паркової скульптури, пам’ятника князю Володимиру, старовинними парковими альтанками, яскравими панорамами, музеєм  М. Булгакова та його пам’ятником і, як завжди, висловили бажання продовжувати пізнавати історію Києва.

Версія для друку Опубликовано: 18 Травня 2017
Поділитись: