Екскурсія до Інституту екології, економіки та права

Екскурсія до Інституту екології, економіки та права 29 листопада відбулася екскурсія МАНівців до Інституту екології, економіки та права, що розташований за адресою: м. Київ, вул. Тургенівська, 11. Профорієнтаційний захід для відділень хімії та біології, екології та аграрних наук, а також відділення економіки Київської МАН, провели працівники вишу. Особливо юних дослідників цікавили факультети екології, психології та економіки.


Почав знайомство з учнями проректор інституту, кандидат технічних наук Олександр Всеволодович Нікандров, який розповів про основні завдання планової роботи інституту. Наразі проблемами, що хвилюють найбільше, постають методики переробки відходів виробництв, очистки баластних вод. Також широкого інтересу набула виноградна промисловість та способи отримання виноградної олії.

Проректор з навчальної роботи Любов Володимирівна Лісовська ознайомила присутніх з напрямками факультетів, умовами прийому до інституту.Голова студентської ради, студентка 4-го курсу Анна розповіла про розвиток міжнародного співробітництва інституту з вищими навчальними закладами Росії, Латвії, Польщі, Словаччини, Чехії, з Ризьким інститутом менеджменту інформаційних систем (Латвія), Краківським університетом імені Комісії народної освіти (Польща), Пряшевським університетом (Словаччина) та ін.

В інституті діє студентське самоврядування як невід’ємна частина навчального процесу. Студенти беруть активну участь в інститутському та громадському житті. Влаштовують спільні заходи, виїзні екскурсії, конференції, круглі столи, презентації.Версія для друку Опубликовано: 01 Грудня 2016
Поділитись: