Екскурсія до Центру мобільного зв’язку МТС

Екскурсія до Центру мобільного зв’язку МТС 16 жовтня учасниками проекту «FUTURE PROFESSIONALS» вперше стали молоді та амбітні науковці – слухачі Київської Малої академії наук учнівської молоді. Для школярів була організована ознайомча екскурсія до Центру мобільного зв’язку МТС.
Педагогічні керівники та вихованці відділення фізики Київської МАН детально ознайомилися з роботою мобільної компанії та поринули у надзвичайний світ ІТ-технологій.Розпочалася пізнавальна екскурсія з «уроку мобільної грамотності», який провела  провідний тренер мобільної грамотності Ірина Щемельова. Компетентний фахівець поінформувала школярів про особливості діяльності мобільного центру, розказала про роль роботи експертів, операторів, інженерів, профільних спеціалістів, обговорила з учасниками екскурсії значення ІТ-технологій у сучасному інноваційному просторі, актуальні питання в галузі фізичних досягнень та їх вплив на сучасні комунікаційні технології. Окрім плідного спілкування, школярі мали змогу не тільки послухати корисну інформацію, а й поспостерігати за роботою професійних інженерів.

Провідний інженер компанії МТС Григорій Пасічник показав школярам основні приміщення компанії і представив  роботу своїх колег на практиці. Юні науковці відвідали  «серце» компанії – центр комунікаційного управління, де зосереджена основна інформаційна база. Молоді дослідники уважно простежили за основними напрямами роботи ІТ-працівників та побачили їхні щоденні зусилля, спрямовані на те, щоб усі абоненти компанії МТС завжди були забезпечені якісним зв’язком.Крім діяльності управлінського центру,  МАНівці ознайомилися з роботою АВТОЗАЛУ, де розміщені величезні стелажі з контролерами, комутаторами, модулями та процесорами. Така база не потребує постійного втручання робітників станції, а за допомогою сучасного обладнання працює автоматично та контролюються головними інженерами.

Наприкінці зустрічі спеціаліст з HR-департаменту компанії Олена Сидоренко надала юним науковцям ефективні поради щодо вибору професії за ІТ-напрямком, озвучила, які професійні знання, уміння та навички необхідні для подальшого профорієнтаційного  становлення, рекомендувала ряд актуальних тем для наукових досліджень в галузі сучасної комунікації.

Версія для друку Опубликовано: 17 Жовтня 2013
Поділитись: