Екскурсія до Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г.С. Пшеничного

Екскурсія до Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г.С. Пшеничного 30 жовтня відбулася екскурсія до Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г.С. Пшеничного для керівників секцій та учнів-членів Київської Малої академії наук учнівської молоді.


Сьогодні архів є сучасним науково-інформаційним та методичним центром, діяльність якого спрямована на практичне вирішення проблем, пов'язаних із забезпеченням збереженості та створенням належних умов доступу до вітчизняної аудіовізуальної спадщини.Під час цікавої екскурсії, яку провела начальник відділу використання інформації документів Тетяна Олександрівна Макарова, присутні прослухали історію створення архіву та основні напрямки його діяльності, ознайомилися з архівосховищами, переглянули фільми: «Коронація Миколи ІІ», «Святкування 200-річчя Полтавського бою», «Польоти Уточкіна», «Похорони Терещенка» та інші, завітали до читального залу, де отримали інформацію про те, як працювати з архівними документами. Після того охочі залишились у читальному залі для того, щоб розпочати ознайомлення з фондами архіву та  опрацювання першоджерел для своїх науково-дослідницьких робіт.

Ми щиро сподіваємося, що для всіх присутніх знайомство з архівом та його ресурсами стало приємним і корисним заняттям.Версія для друку Опубликовано: 02 Листопада 2015
Поділитись: