Екскурсія до Bauer Media Group

Екскурсія до Bauer Media Group 14 квітня в рамках проекту «ТеоПракт» − спільної діяльності Київської Малої академії наук учнівської молоді та команди проекту «Майбутні професіонали» (ТОВ «Техпотех») учні-члени відділення філософії та суспільствознавства завітали до підрозділу Bauer Media Group − одного з найвідоміших і найстаріших видавництв в Європі.


Видавництво Bauer Media Group  є однією з найуспішніших  медіа-компаній у світі. Воно має представництво і в Україні – видавництво «Фенікс Прес Україна» − та випускає 17 періодичних видань різної тематики та направленості.Справжньою несподіванкою для нас став початок зустрічі – стіл з гарячим чаєм і печивом! Пригостившись, МАНівці  налаштувалися на екскурсію.У рамках заходу відбулося спілкування із PR-менеджером, головним редактором  одного із періодичних видань, екскурсія творчими майстернями та редакціями. Молоді дослідники дізналися про тонкощі маркетингу у видавничому бізнесі, стратегії  та планування, шляхи збуту видавничої продукції.Майбутнім юристам було дуже цікаво дізнатися про особливості правових аспектів у заключенні та дотриманні умов контрактів, домовленостей та угод медіа-холдінгу із партнерами та які «підводні камені» трапляються під час усього видавничого процесу.Юні науковці засипали працівників запитаннями типу:•        як формується інформаційне наповнення видань;•        які бувають методи подачі інформації;•        які способивикористовуються длядослідження громадської думки;•        чи доречним є для журналів та видань політкоректність, політизація, баланс думок;•        чи можливе залучення старшокласників до медіа-простору;•        чи є для видавництва проблемоюгендерний підхід;•        яким чином відбувається визначення читацьких симпатій?

Крім усіх видань, що створювались тут, особливо цікаво було дізнатись від головного редактора про створення молодіжного глянцевого Joy-ю.Загалом захід був досить інформативним, захопливим, пізнавальним та цікавим. Разом із запасом нових знань та вражень старшокласники взяли з собою і сувеніри на пам'ять.Саме такі події спонукають юних пошуковців до досягнення  нових вершин!Версія для друку Опубликовано: 16 Квітня 2016
Поділитись: