Дволикість українського письменництва

Дволикість українського письменництва 28 лютого вихованка секції «Правознавство» відділення філософії та суспільствознавства Катерина ВОЛОСЕВИЧ, призерка ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнів-членів КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» разом із Кірою БУЛКІНОЮ провела інтерактивну лекцію-комунікацію в Школі бізнесу та розвитку для підлітків Start Now. На камерному заході було піднято питання новітнього погляду на українську літературу, деміфізація образів іконостасу національного письменництва.

Була жива розмова в форматі «два кола» на тему тріади української літератури, а саме дискутували про двох відомих творців та творчиню нашої культури – Тараса Григоровича Шевченка, Івана Яковича Франка та Лесю Українку. В ході жвавого обговорення дійшли висновку, що всі вище зазначені особистості, в першу чергу ЛЮДИ, а далі вже літератори, активні громадяни і т.і.

Вашій увазі відгуки та враження про зустріч від учасниць.

Скулиш Христина: «Було цікаво. Тема актуальна, і дівчата дуже гарно все підготували. Захід був дуже камерним та пізнавальним.»

Євгенія Горбунова: «Катя и Кира очень классные девчонки! Очень классно разбираются в теме. Их так интересно слушать, как будто попал к настоящим литераторам. Вечер был очень атмосферный, уютный. Было легко общаться и обсуждать украинскую літературу. Мне понравилось и я была бы рада ещё раз посетить такое мероприятие

Сперанська Софія: «Дякую велике за лекцію Катерині та Кірі! Було багато цікавої інформації, котру треба внести в шкільну програму курсу української літератури. Атмосфера під час лекції була неймовірна! Дівчата гарно володіють мовою та вміють зацікавити слухачів. Чекаю наступної зустрічі з нетерпінням!»

Приємно та втішно зазначити, що Катя ВОЛОСЕВИЧ та Кіра БУЛКІНА планують і надалі проводити такі активності та пізнавальні заходи, адже теми, що піднімають підлітки є хвилюючими для їх однолітків.

Версія для друку Опубликовано: 02 Березня 2021
Поділитись: