Доторкнутися до таємниць великого С. Далі

Доторкнутися до таємниць великого С. Далі В Національному культурно-художньому і музейному комплексі «Мистецький Арсенал» триває показ «Відкрита колекція. Ігор Диченко, Валерія Вірська – українському народові». 3 листопада учні-члени секції іспанської мови відділення іноземної філології та зарубіжної літератури Київської Малої академії наук учнівської молоді отримали можливість побачити твори з унікального приватного зібрання мистецтвознавця Ігоря Диченка, які його вдова Валерія Вірська передала на постійне зберігання до «Мистецького Арсеналу».


Щедрий подарунок містить у собі твори художників-авангардистів, які прославили Україну, − Казимира Малевича, Олександра Богомазова, Віктора Пальмова, Василя Єрмилова, Алли Горської, Опанаса Заливахи, Анатолія Криволапа та багатьох інших.

Також на виставці обладнана зала Сальвадора Далі, в якій представлено 15 графічних робіт відомого сюрреаліста. МАНівці із захопленням роздивлялися великі картини іспанського художника, з життям і творчістю якого познайомилися на заняттях секції іспанської мови. Версія для друку Опубликовано: 06 Листопада 2015
Поділитись: