Достойний фініш

Достойний фініш От і закінчився ІІ етап конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт у відділенні наук про Землю Київської МАН. Написані контрольні роботи з базової дисципліни – географії, захищені науково-дослідницькі роботи. Майже 150 МАНівців вчились цього навчального року їх писати, поглиблюючи знання з географії, набуті в школах.


У ході захистів у 5-ти секціях відділення поважне журі, у складі якого були кандидати наук із профільної дисципліни, провідні науковці київських інститутів Національної академії наук, вчителі шкіл, прослухали учнівські виступи, серед яких було немало дуже цікавих та змістовних. Кліматологи занурювали присутніх у таємниці змін клімату, гідрологи віднайшли дійсне, а не міфічне озеро, що існувало в давні часи на межі нинішньої Хмельницької та Тернопільської областей, геологи віднайшли рештки фауни в облицювальному камінні Київського метрополітену та провели присутніх великим промисловим об’єктом – Богуславським гранітним кар’єром.

Можна полегшено зітхнути… Але попереду ще підготовка переможців до ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнів-членів МАНУ, вибір нових тем на наступний навчальний  рік та початок підготовки до їх написання.

Бажаємо всім учасникам ІІ етапу успіхів у подальшому вивченні найцікавішої науки всіх часів – географії, а переможцям – підтвердити це звання на наступному захисті!Версія для друку Опубликовано: 15 Лютого 2018
Поділитись: