До нових звершень – разом з Київською МАН!

До нових звершень – разом з Київською МАН! Поки школярі звикають до нового навчального графіку, Київська Мала академія наук продовжує активно працювати з учнівською молоддю − з 11. 09.13. по 25.09.13 кожне відділення традиційно проводить установчі сесії, на яких залучає до наукової роботи талановитих та здібних школярів.
На установчих секціях завідувачі відділень детально інформують учнів, батьків та вчителів про особливості роботи, освітню мету, завдання та внутрішню структуру академії.

Керівники секцій  детально розповідають про роботу  та досягнення відділень, заплановані  наукові та соціокультурні  заходи,  реалізацію цікавих проектів, ознайомлюють учнів з формами роботи, а саме: з графіком лекцій, семінарів, наукових занять, круглих столів, конференцій, зустрічей з науковцями, конкурсів, екскурсій, літніх шкіл, експедицій   відповідно до обраного профілю. Кожен старшокласник може обрати  будь-який науковий напрямок до душі. Наші педагоги з радістю всіх проконсультують та допоможуть індивідуально. 

Тим паче, що цього року в систему роботи Київської МАН включено нові секції, які урізноманітнять  процес навчання та зроблять його більш продуктивним, змістовним, якісним, пізнавальним та яскравим.

Наразі вже відбулися установчі сесії у відділенні філософії та суспільствознавства, відділенні комп’ютерних наук та відділенні хімії, біології, екології та аграрних наук. Більше 1500 школярів вже встигли приєднатися до МАНівського  наукового марафону та з новими силами зануритись у  дослідницьку діяльність.

Сьогодні одним із пріоритетних завдань освіти є всебічний та гармонійний  розвиток компетентної особистості, здатної відповідати всім потребам та вимогам  сучасного інформаційного суспільства, яке формується на терені нових інноваційних можливостей. Окрім освітніх навчальних закладів, до виховання молоді активно долучаються й позашкільні заклади. Адже потяг до наукової роботи  та більш глибокого вивчення предметів на сучасному рівні з кожним роком зростає та стає більш актуальним.

Київська Мала академія наук учнівської молоді  запрошує всіх охочих приєднатися у новому навчальному році  до  насиченої наукової роботи, разом реалізовувати нові цілі, започатковувати спільні потужні та корисні проекти, здобувати більше перемог та звершень, продовжувати розкривати власний потенціал,  ставати на шлях  молодих учених, а згодом і великих академіків.

Бажаємо всім юним дослідникам ще більше успіхів та перемог цього року!Версія для друку Опубликовано: 13 Вересня 2013
Поділитись: