«Дні науки в Україні» або політ ідей не зупинити!

«Дні науки в Україні» або політ ідей не зупинити! Щороку в Україні  відбуваються сотні важливих наукових заходів: конференції, форуми, круглі столи, диспути тощо.  Але якщо ви безпосередньо не пов'язані з наукою або не цікавитеся цілеспрямовано, то навряд чи дізнаєтеся чим дихають сучасні вчені. Але все, що  сфокусовано  у науковому світі, через  якийсь проміжок часу з'являється в нашому житті у вигляді нового сорту, механізму, програми або вірусу.

Ми вже звикли, що у травні щорічно проходить акція «Дні науки», під час якої університети та науково-дослідницькі інститути НАНУ проводять  заходи для ознайомлення широких прошарків українського суспільства з українськими науковцями, дослідницькими лабораторіями, досягненнями української та світової науки. Цей масштабний проєкт присвячений професійному святу наукових працівників України – Дню науки, що відзначається у третю суботу травня і цього року припадає на 16 травня. Ці заходи дають змогу нам, як вашим кураторам, моніторити тематики досліджень великої науки, а вам побачити «лабораторні кузні».

Цього року багато цікавого буде відбуватися on-line. Не виключенням є   й «ХXV Всеукраїнська конференція молодих істориків науки, техніки
і освіти та спеціалістів».  Конференція відбудеться  в рамках  Міжнародного молодіжного симпозіуму з історії науки і техніки «Пріоритети української науки». До участі у роботі конференції запрошені аспіранти, молоді науковці та спеціалісти. Наймолодшими учасниками конференції, як завжди, стануть вихованці Відділення екології та аграрних наук Київської МАН.

У  «Дні науки в Україні» представляємо вам молодих дослідників Відділення екології та аграрних наук:

КИРИЧЕНКО АНАСТАСІЯ ВОЛОДИМИРІВНА,
учениця 10 класу Ліцею інформаційних технологій № 79 Печерського району міста Києва. 

 

 

Версія для друку Опубликовано: 13 Травня 2020
Поділитись: